la 22.10. klo 16:15

Ravit - Pori. lÀhtö 11

star-iconhalf-star-iconstar-iconstar-iconstar-iconstar-icon

St. Legeriin kiinteÀÀ sijaa – se on peleistĂ€ ihanin!

St. LegeriÀ kÀsiteltiin jo keskiviikkona ilmestyneessÀ 75-vihjeessÀ. Koitoksen kolme suurinta suosikkia Consalvo, Willow Pride ja Main Stage ovat lÀhdön pelatuimpia valjakkoja edelleenkin. sillÀ mitÀÀn kÀÀnteentekevÀÀ infoa ei kisan alla ole tullut ilmi. Mr Greenin kiinteitÀ kertoimia on nyt hetken ihmetelty, ja lÀhtöön tulee sijapeli suosikkikolmikon ulkopuolelta. Kiinteiden sijakertoimien ihanuutta on tullut aikaisemminkin siunailtua, ja se on edelleen paras peli, mitÀ maa pÀÀllÀÀn kantaa.

LÀhdössÀ on siis monta mahdollista voittajaa, ja tÀmÀn vuoden St. Leger tulee olemaan urheilullisesti todella mielenkiintoinen. LÀhdön voittajasta ei aleta lyömÀÀn vetoa, mutta yllÀttÀjÀosastolta löytyy melko makea kohde top 3 -vetoon. Tipsihevonen on viettÀnyt tÀmÀn kauden pois parrasvaloista, mutta nyt voisi olla aika menestyÀ.

TALLETA 20€ - SAAT 500 ILMAISKIERROSTA!

TurboVegas tarjoilee Uhmapelaajille 20€ talletuksella 500 ilmaiskierrosta Big Bass Bonanza -kolikkopeliinđŸ€˜

PELAA TÄSTÄ

Stonecapes Queila oli edellisen kauden menestystamma, ja ylsi silloin sadantuhannen euron tienesteille. TÀmÀn kauden voittotili on vielÀ avaamatta, mutta karsintojen perusteella Christa Packalenin suojatti on tuloillaan. Tamma jÀi nimittÀin karsinnassa vÀsyvÀn taakse nakeliin, ja joutui tekemÀÀn kirinsÀ raskaimman kautta. Meno oli edelleen loppusuoralla tuoretta, ja samanlaisena Stonecapes Queilan menestys ei saa jÀrkyttÀÀ finaalissakaan.

Kun rattailla on kaiken nÀhnyt Antti Teivainen, on tammalle annettava jonkunlaiset saumat. Mr Green antaa kolmen parhaan sijoittumisesta melkein viisi kertaa, johon tartutaan ilomielin. Avaa Mr Greenille tili, niin sinun ei tarvitse jÀnnittÀÀ, mikÀ on pelikohteesi kerroin lÀhdön jÀlkeen!

20 ilmaiskierrosta ilman talletusta